Strona główna     

 
 
 

 

   
O FIRMIE
 
Dzięki tej stronie będziecie mogli poznać nas troszkę bliżej. Przeczytajcie o historii powstania i rozwoju naszej firmy. Dowiedz się jakie mamy plany!

 

 

 

 
NARODZINY

Firma Car Tuning Centrum powstała w 1994 roku. Początkowo zajmowaliśmy się sprzedażą akcesoriów do samochodów produkowanych przez Fiata. Po kilku latach oferta zaczęła obejmować akcesoria do innych marek. Następnym krokiem było stworzenie profesjonalnego warsztatu, który oferuje fachowy montaż części i akcesoriów, co gwarantuje ich długie i prawidłowe działanie.

Zajmujemy się kompleksowym tuningiem samochodów, począwszy od elementów zawieszenia, układu hamulcowego, silnika a kończąc na poprawieniu aerodynamiki i wyglądu wewnętrznego i zewnętrznego samochodu.

Doświadczenie zbierane przez wiele lat pracy pozwala nam służyć klientom fachową radą. Dobre kontakty z uznanymi producentami akcesoriów tuningowych na świecie i w Polsce (HAMANN, LUMMA, Stoffler, OMP, K&N, SPARCO, RIEGER, BREMBO, EBA, ULTER SPORT, MICHAEL) sprawiają, że współpracujemy z nimi na zasadach gwarantujących stały dostęp do szerokiej oferty tuningowej. Każdy miłośnik tuningu na pewno znajdzie u nas coś ciekawego dla siebie i swojego samochodu.

 
PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ

W przyszłości chcemy rozbudować naszą ofertę dotyczącą tuningu mechanicznego silników. Służą temu wizyty na targach w Birmingham oraz kontakty z firmami zajmującymi się tuningiem elektronicznym.

 

POWRÓT

 

 
   

   Wszelkie prawa zastrzeżone CAR TUNING, Robert Olszówka 2005
   Projekt i wykonanie: 3D-media