Strona główna     

 
 
 

 

   
NASZA OFERTA
 
FILTRY POWIETRZA
ŚWIECE ZAPŁONOWE
ZAWIESZENIA
SPOILERY
SPOILERY CARCEPT
SPOILERY HAMANN
UKŁADY WYDECHOWE
FELGI
UKŁADY HAMULCOWE
AKCESORIA
 

 

 

 

ZAWIESZENIA

 

 

BILSTEIN - potrzebne informacje o firmie i ofercie. Kilka zdań o firmie BILSTEIN, historii, działalności, udziałach w sporcie samochodowym i planach rozwojowych. Musimy także napisać kilka zdań o aktualnej ofercie i produktach firmy.

Firma KONI powstała w 1857 roku w Oud Beijerland w Holandii jako producent uprzęży i tapicerki do powozów konnych.

Po 1950 roku firma rozwijała się, stając się z małego, lokalnego przedsiębiorstwa międzynarodową firmą, specjalizującą się w produkcji amortyzatorów, z oddziałami we Francji, w Niemczech i Stanach Zjednoczonych oraz siecią niezależnych dystrybutorów w ponad 90 krajach na wszystkich kontynentach.

Dziś firma KONI znana jest na całym świecie jako producent wysokiej klasy amortyzatorów do samochodów osobowych, wyścigowych, pojazdów użytkowych i specjalnych oraz taboru kolejowego.

Amortyzatory KONI są zawsze projektowane indywidualnie do danego pojazdu, dzięki czemu zapewniają najwyższą jakość, trwałość i spełniają wszelkie wymagania dotyczące komfortu i bezpieczeństwa jazdy.

Zestawy zawieszeń firmy Weitec produkowane są zgodnie z normą DINISO9001 w procesie zimno-zwojowym. Szlachetne stale krzemowe i specjalistyczne procesy utwardzania jak i końcowe epoksydowe powlekanie dają najwyższą jakość i doskonałe sportowe prowadzenie.

Zalety obniżenia to: sportowy wygląd, lepsza przyczepność dzięki obniżeniu punktu ciężkości, krótsza droga hamowania.

Asortyment ponad 800 kompletów sprężyn i doskonale dostrojonych amortyzatorów połączony jest w serie GT bez możliwości regulacji twardości i serię TX, w której istnieje możliwość regulacji twardości. Doskonałe komplety zawieszeń serii Ultra spełniają wymogi najbardziej wymagających kierowców.

Zawieszenia sportowe Ultra GT
Zawieszenia sportowe serii Ultra GT są to wysokogatunkowe a mimo to przystępne cenowo kompletne zawieszenia, przy czym dzieki zastosowaniu nowoczesnych kompletów dobrej jakości, gwarantowany jest długi okres uzytkowania.

Zawieszenia gwintowane Hicon GT
Zawieszenie gwintowane serii Hicon GT z amortyzatorami bez regulacji twardości umozliwia obniżenie pojazdu z dokładnością co do milimetra. Specjalna budowa umozliwia głębsze obniżenie niż w przypadku seryjnych zawieszeń.

Zawieszenie gwintowane Hicon TX
Zawieszenia gwintowane serii Hicon TX przeznaczone są dla entuzjastów sportu motorowego, którzy chca dopasować auto do swoich potrzeb i możliwości.
Zawieszenia te dają bowiem nie tylko możliwość ustawienie wysokości pojazdu z dokładnością co do milimetra ale również regulacji zewnętrznej.

 


 

Więcej informacji o zawieszeniach na stronach producentów: www.koni.com; www.weitec.de  


Jeśli masz jakieś pytania dotyczące tych produktów lub potrzebujesz pomocy w dobraniu
    odpowiedniego zestawu do Twojego auta, skontaktuj się z nami. KONTAKT
 

POWRÓT

 

 

 
   

   Wszelkie prawa zastrzeżone CAR TUNING, Robert Olszówka 2005
   Projekt i wykonanie: 3D-media